Szkoła językowa Wrocław

Wordy to nowoczesna szkoła językowa, która w 100% dopasowuje się do Ciebie! Zajęcia języka angielskiego prowadzone są on-line, dlatego możesz się uczyć z dowolnego miejsca na świecie – wystarczą dostęp do internetu oraz komputer lub smartfon.

Co oferujemy?

  • Kursy językowe online,
  • Konwersacje po angielsku,
  • Szkolenia dla firm,
  • Język angielski biznesowy (business language),
  • Korepetycje z języka angielskiego.

Ty i Twoje potrzeby

Zajęcia angielskiego zdalnie to ogromny komfort. Oszczędzasz czas – nigdzie nie musisz dojeżdżać, całe zajęcia odbywają się z wybranego przez Ciebie miejsca. Dla nas liczysz się Ty, dlatego oferujemy indywidualne lekcje angielskiego on-line dostosowane do Twojego poziomu (A1, A2, B1, B2, C1). Praktyczne podejście oparte jest głównie na konwersacjach, ponieważ język służy do mówienia, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zapomnij o nudnych wykładach i podręcznikowej gramatyce! Przygotuj się na naukę pełną pasji.

Egzaminy

Z nami zdasz każdy egzamin z języka angielskiego! Matura, studia, certyfikaty – nasz angielski przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki indywidualnemu podejściu i dostosowaniu się do klienta jesteśmy w stanie nauczyć każdego płynnie posługiwać się językiem angielskim!

Szkolenia dla firm

Oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego dla pracowników. Nasi lektorzy przygotują Cię do ważnej prezentacji oraz na rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki nam poznasz tajniki języka biznesowego, czyli „business language”, co otworzy przed Tobą zupełnie nowe perspektywy zawodowe. Z nami angielski dla firm to bułka z masłem!

Dlaczego Wordy?

  • Indywidualne zajęcia z lektorem,
  • Brak zobowiązań,
  • Elastyczne terminy,
  • Wszystko odbywa się zdalnie!

Doświadczenia w nauczaniu

Jesteśmy na rynku od trzech lat, w ciągu których udzieliliśmy ponad tysiąc lekcji i zebraliśmy potężne grono zadowolonych uczniów! Zajęcia języka angielskiego prowadzimy w nowatorski, ciekawy i oryginalny sposób, stosując najlepsze metody, które pozwolą Ci na szybkie przyswojenie i długotrwałe zapamiętanie materiału.

Nie wiążesz się z nami żadną umową – możesz wykupić jedną lekcję lub zapisać się na pożądany cykl zajęć. Terminy są elastyczne, to Ty wybierasz, kiedy chcesz się uczyć języka angielskiego. Dzień i godzinę zajęć możesz ustalić samodzielnie używając naszegi interaktywnego kalendarza.  

Skontaktuj się z nami i zacznij mówić po angielsku już dziś!

Sprawdź dostępne terminy zajęć!